Objednávka eBooku

Tady si objednáváte eBook Pouť do Santiaga od A do Z: Podrobný návod, jak se připravit

Pokud si eBook objednáváte ze Slovenska a budete platit v EURECH, pokračujte, prosím, k objednávkovému formuláři >>TUDY<<

Pokud si eBook objednáváte z ČR a platit budete v CZK, pokračujte v objednávce vyplněním formuláře na této stránce. ↓↓↓

Vyplňte v kolonce „Slevový kupón“ níže kód „SLEVA90“, klikněte na tlačítko „Použít“ a budete mít eBook za 309 Kč místo obvyklých 399 Kč!

Sleva platí pouze 22.3.2024 do 22:00 hodin.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Začti se do eBooku a vydej se na svoji vysněnou pouť do Santiaga de Compostela!

Reference

Adina příručka pro poutníky je úžasně nabitá informacemi. Je vidět, že Ada během svých šesti cest získala spoustu zkušeností, které v ebooku velmi čtivě předává. Detailně rozebírá všechny aspekty cesty, které vás jen napadnou. Dává velmi praktické tipy na věci, které by mě dopředu ani nenapadly řešit. Věřím, že díky tomu lze na pouti předejít řadě nepříjemných situací. Nedovedu si představit, kde bych takto komplexní informace k plánování Camina hledala. Už se moc těším, až na své Camino taky vyrazím.
Ilona Bečicová
V jednoduchosti
Z e-booku jsem úplně nadšená. Krásná grafika, skvělé fotky, podrobné, detailní, precizně formulované informace. Líbí se mi autentický, osobní příběh a lehký vtipný tón, tam, kde se to hodí. Inspirativní a zajímavé pro mě byly i motivace ostatních poutníku. Zápisky z deníku jsou skvělý bonus. Informace ohledně výběru tras, koupi letenky, výběru vybavení naprosto dokonale zpracované.
Jitka Sedláčková
Jak na tradice a rituály s dětmi
Jestli jsem někdy váhala, zda na Camino vyrazit, tak teď už mám jasno. Ada ve svém e-booku podává naprosto polopaticky všechny důležité a praktické informace, takže i člověk, který dosud došel nejdál do sámošky, se zvládne nachystat a vyrazit. Už nemusím nic googlit, nic hledat, nic zjišťovat. Už se můžu jen sbalit. Děkuju a buen Camino!
Eliška Kopicová
Eliška, co ráda chodí

Potřebuješ pomoct s objednávkou?

Napiš mi na putujeme@adamikulova.cz

Kontakt       Ochrana osobních údajů       Obchodní podmínky