TOUŽÍTE vyrazit na pouť do Santiaga de Compostela, ale stále VÁHÁTE?
OBÁVÁTE se, jestli pouť zvládnete, a vůbec NEVÍTE, jak se na ni PŘIPRAVIT?

Myslím si, že by byla velká škoda, abyste se cesty vzdali a nevyrazili na ni jen proto, že máte nedostatek informací nebo nemáte dostatečnou podporu.

Přečtěte si, co můžete udělat pro to, abyste si svoji vlastní jedinečnou pouť do Santiaga zvládli naplánovat a aby potom vaše pouť proběhla hladce a bez zbytečných komplikací. Přibližte se zase o pár kroků blíž ke svému vysněnému Santiagu!

!!! EBook je momentálně stažený z prodeje, protože jsem z důvodu mateřské dovolené dočasně přerušila živnost.

Co se v eBooku dozvíte?

Zjistíte:
 • Která TRASA bude nejvhodnější právě pro vás
 • Jak se DOPRAVÍTE na ZAČÁTEK pouti a potom ZPĚT domů
 • Co za VÝBAVU si můžete vzít s sebou
 • Jak budete moct řešit STRAVU a UBYTOVÁNÍ na cestě
 • Jak se základně španělsky DOMLUVÍTE
 • PROČ lidé na pouť obvykle vyráží a proč je i váš důvod k cestě v pořádku
Příběhy z Camina
Ale aby vám eBook nedal jenom velké množství suchých informací, rozhodla jsem se ho obohatit příběhy z Camina. Budete si moct přečíst příběhy smutné i veselé, krátké i dlouhé, povrchní i hlubokomyslné. Pomůže vám to se vcítit do reálných situací a emocí spojených s poutí a lépe se připravit na vaši vlastní cestu.
 
Deník z portugalského Camina
Možná se chystáte na Camino Portugués z Porta do Santiaga. Mezi Čechy je tato trasa velmi oblíbená díky své délce a díky tomu, že je velmi snadné se na ni z Čech dostat. Do eBooku jsem proto zařadila deník z mého portugalského Camina, které jsem šla před více než deseti lety jako svoje úplně první Camino. Možná vám deník pomůže v rozhodování, zda se na pouť doopravdy vydat 🙂
 

Navíc k eBooku dostanete 2 bonusy, které se nedají koupit samostatně

BONUS 1: Pracovní listy

EBook je nabitý užitečnými a zajímavými informacemi. Je pro mě velmi důležité, abyste jich využili co nejvíce. Byla by obrovská škoda některé informace zapomenout. Rozhodla jsem se proto vytvořit pro vás navíc třináct stran Pracovních listů.

Provedu vás v nich veškerou přípravou na vaše vlastní putování prakticky, což vám usnadní plánování, sníží stres a zvýší vaši důvěru v úspěšné absolvování vaší pouti. Doporučuju vám si pracovní listy vytisknout, abyste do nich mohli psát.

BONUS 2: Seznam věcí s sebou

Přemýšlela jsem, jak vám přípravu na pouť co nejvíce usnadnit. Kromě pracovních listů jsem pro vás proto vytvořila další praktický nástroj, který vám usnadní balení. Odškrtávací Seznam věcí s sebou, který si můžete vytisknout. Jednotlivé položky pak můžete odškrtávat přímo při balení vašeho batohu.

!!! EBook je momentálně stažený z prodeje, protože jsem z důvodu mateřské dovolené dočasně přerušila živnost.

Na jakém základě si troufám vám radit a pomáhat?

Proč jsem pro vás eBook vlastně napsala?

Ne vždycky jsem byla sebevědomá a zkušená poutnice a moje začátky rozhodně nebyly snadné (můj příběh si můžete přečíst tady).

Každým krokem se ze mě ale stávala zkušenější a zkušenější poutnice. Byla by velká škoda nechat si zkušenosti a zážitky z poutí do Santiaga de Compostela jenom pro sebe. Ráda bych tím, co teď vím, pomohla dalším lidem a třeba i právě VÁM. Zjistěte, CO VÁS ČEKÁ a jak se na tuto výzvu PŘIPRAVIT! Třeba se díky eBooku na cestu lépe připravíte, díky čemuž se pak na cestě budete moct lépe soustředit na to, co je pro vás doopravdy důležité.

!!! EBook je momentálně stažený z prodeje, protože jsem z důvodu mateřské dovolené dočasně přerušila živnost.

Kolik vás eBook bude stát?

Cena eBooku je 399 Kč. Myslím, že je to cena, kterou si může dovolit každý, kdo se do Santiaga chystá. Je to totiž cena, jakou zaplatíte asi za jedno jediné poutnické menu na cestě. Ale za tu cenu jedné večeře dostanete takové množství informací a příběhů, že bych vám to během večeře rozhodně nestihla všechno povyprávět.

 

Za pouhých 399 Kč najdete všechny informace na JEDNOM MÍSTĚ a díky tomu:

 • UŠETŘÍTE SPOUSTU ČASU, který byste jinak věnovali vyhledávání a ověřování informací. Nebudete muset trávit dlouhé večery vypisováním a čtením diskuzí a různých cizojazyčných webových stránek.
 • UŠETŘÍTE PENÍZE, za které si pak budete na pouti moct koupit třeba něco speciálního nebo si cestu díky tomu více užít. Dám vám tipy:
 1. jaké vybavení si můžete nakoupit, aby vám sedělo a abyste zase brzy nemuseli zkoušet jiné a kupovat nové
 2. kde můžete vybavení nakoupit, aby cena odpovídala kvalitě
 3. jak se levně dostanete na začátek pouti a pak zpět domů
 4. kde se na  Caminu nejlevněji ubytujete a najíte
 • VYHNETE se postupnému získávání některých zkušeností (někdy) bolestivou a zdlouhavou cestou. Vyhnete se třeba puchýřům díky správnému výběru ponožek a bot nebo bolavým zádům díky výběru batohu a dalšího vybavení.
 • VYHNETE se stresu z nedostatku informací. Budete lépe vědět, co vás na pouti čeká.

Doufám, že se při čtení POBAVÍTE a ani mi moc nevadí, že to bude občas na můj účet 🙂

Pokud se mi podaří vás namotivovat, abyste na Camino doopravdy vyrazili, tak věřím, že si svoje vlastní jedinečné Camino VELMI UŽIJETE a po návratu pravděpodobně na základě svých ÚŽASNÝCH ZÁŽITKŮ hned začnete plánovat další.

Myslím si, že 399 Kč není zas tak moc, když si uvědomíte, co všechno tím získáte.

!!! EBook je momentálně stažený z prodeje, protože jsem z důvodu mateřské dovolené dočasně přerušila živnost.

Ukázky z eBooku

Moje odpovědi na vaše otázky

Možná stále váháte, zda si eBook koupit, protože pořád nevíte, co od něho vlastně čekat. Zkusím vám teď proto odpovědět na otázky, které se vám pravděpodobně honí hlavou.

Ne, tak to není, to vám slíbit nemůžu. Každý máme své specifické potřeby a do 112 stran eBooku prostě nemůžu vtěsnat všechno. Snažila jsem se ale odpovědět na všechny obvyklé dotazy poutníků začátečníků.

Ne, konkrétním trasám se věnuji jenom zlehka pro účely výběru trasy. Ubytoven na trasách je obrovské množství, ale dají se snadno dohledat jinde a v tomto eBooku by jejich popis zbytečně zabíral místo jiným důležitým informacím. EBook se věnuje primárně přípravě na Camino a ne jednotlivým trasám.

To, jak si nakonec sbalíte batoh, je jen a jen ve vašich rukou. V eBooku ale najdete celých 24 stran, ve kterých se věnuji jenom výběru výbavy vhodné právě pro vás. Takové, aby byla funkční a aby se vám vešla do batohu.

V tom případě vám slibuji, že vám bez jakýchkoliv otázek pošlu peníze zpět. Máte celých 30 dní na to mi napsat a vám obratem pošlu celou částku za eBook zpět. Říká se tomu 30denní garance vrácení peněz.

V tom případě vám slibuji, že vám bez jakýchkoliv otázek pošlu peníze zpět. Máte celých 30 dní na to mi napsat a vám obratem pošlu celou částku za eBook zpět. Říká se tomu 30denní garance vrácení peněz.

EBook jsem napsala na jaře roku 2023. Svoje zkušenosti z poutí sbírám už 10 let. Všechny informace v eBooku jsou momentálně aktuální. Ale samozřejmě, že se neustále vyvíjí například nová výbava a materiály. Nebo třeba aerolinky pravidelně mění letové řády. Takže nemůžu slíbit, že všechny informace budou aktuální za rok nebo za deset let, ale u všech témat jsem se snažila je rozepsat co nejvíce nadčasově a tak, aby informace byly aktuální co nejdéle. EBook se navíc chystám občas aktualizovat a po každé aktualizaci vám zdarma pošlu odkaz ke stažení nové aktuální verzi eBooku.

Ano i ne. Hodně informací z eBooku se dá dohledat na různých webových stránkách, v mobilních aplikacích nebo na diskuzním fóru. Tady ale máte všechny informace v češtině, na jednom místě a bez toho, abyste je museli složitě hledat. Navíc k obecným informacím přidávám svoje zážitky a zkušenosti, které jsou nepřenosné a které jinde nenajdete 🙂

V eBooku jsem myslela hlavně na poutnice začátečnice/poutníky začátečníky, kteří ještě na pouť do Santiaga nikdy nevyrazili. Nebo už na pouti byli, ale hledají způsoby, jak na své další pouti odlehčit svůj batoh nebo ušetřit nějaké peníze za výbavu/dopravu/ubytování nebo stravování. Kapitola o komunikaci je skvělá pro poutníky, kteří se zatím nedomluví španělsky. Příběhy poutníků a můj deník z portugalského Camina mají hlavně motivovat budoucí poutníky, aby doopravdy vyrazili, ale i ti zkušení si v nich hezky počtou a nostalgicky zavzpomínají na svoji vlastní pouť. Při psaní eBooku jsem myslela hlavně na ženy, ale pokud muži prominou občasnou radu ve specificky ženském tématu, ostatní informace budou velmi užitečné i jim 🙂

EBook neobsahuje žádné rady pro putování s dětmi a nevěnuje se žádným dětským tématům. Hodně informací z eBooku ale lze využít i při putování s dětmi. Záleží na tom, jak vaše děti zvládají jaké situace. Každé dítě je jiné a s některými lze putovat podobným způsobem jako bez dětí, ale s jinými dětmi si budete muset putování mnohem více přizpůsobit svým potřebám. Jako příklad uvedu svoje děti, s jedním bych si klidně troufla přespávat ve společných ubytovnách s dalšími poutníky na pokoji, ale s druhým by to opravdu nešlo a nevyspal by se v místnosti vůbec nikdo.

Máte rádi čísla? 🙂

128 stran

Text eBooku má 112 stran psaných písmem velikosti 14. Pracovní listy mají 13 stran a seznam věcí s sebou 3 strany. Celkem jsem napsala více než 25 tisíc slov s více než 156 tisíci znaky.

12 příběhů

Hlavních příběhů je v eBooku 12. Dvanáctý je můj poutnický příběh. Kromě toho je text proložený desítkami krátkých příběhů vždy, když se to k textu hodí. Deník z portugalského Camina je protkaný střípky příběhů poutníků, které jsem na své první pouti potkala.

133 fotek

v eBooku je 133 mých vlastních autentických fotek z poutí. Kromě toho je v eBooku 1 mapka a 1 tabulka. Přidala jsem také 8 ilustračních printscreenů z jiných webů.

!!! EBook je momentálně stažený z prodeje, protože jsem z důvodu mateřské dovolené dočasně přerušila živnost.

Reference

Z e-booku jsem úplně nadšená. Krásná grafika, skvělé fotky, podrobné, detailní, precizně formulované informace. Líbí se mi autentický, osobní příběh a lehký vtipný tón, tam, kde se to hodí. Inspirativní a zajímavé pro mě byly i motivace ostatních poutníku. Zápisky z deníku jsou skvělý bonus. Informace ohledně výběru tras, koupi letenky, výběru vybavení naprosto dokonale zpracované.
Jestli jsem někdy váhala, zda na Camino vyrazit, tak teď už mám jasno. Ada ve svém e-booku podává naprosto polopaticky všechny důležité a praktické informace, takže i člověk, který dosud došel nejdál do sámošky, se zvládne nachystat a vyrazit. Už nemusím nic googlit, nic hledat, nic zjišťovat. Už se můžu jen sbalit. Děkuju a buen Camino!
Adina příručka pro poutníky je úžasně nabitá informacemi. Je vidět, že Ada během svých šesti cest získala spoustu zkušeností, které v ebooku velmi čtivě předává. Detailně rozebírá všechny aspekty cesty, které vás jen napadnou. Dává velmi praktické tipy na věci, které by mě dopředu ani nenapadly řešit. Věřím, že díky tomu lze na pouti předejít řadě nepříjemných situací. Nedovedu si představit, kde bych takto komplexní informace k plánování Camina hledala. Už se moc těším, až na své Camino taky vyrazím.

Objednejte si eBook hned teď a získejte ho jen za 399 Kč!

Myslím, že jsem vám o eBooku napsala všechno, co by vás mohlo zajímat. Pokud máte ještě nějaké otázky, nebojte se mě kontaktovat na emailu putujeme@adamikulova.cz a já vám ráda odpovím. 

Pokud jste na základě všech výše napsaných informací už rozhodnutí si eBook koupit, není na co čekat a objednejte si ho HNED TEĎ! 🙂

!!! EBook je momentálně stažený z prodeje, protože jsem z důvodu mateřské dovolené dočasně přerušila živnost.