Chcete si zaznamenat úžasné zážitky z vašeho putování snadno a přehledně?

Minimalistický Camino deník

!!! Deník je momentálně stažený z prodeje, protože jsem z důvodu mateřské dovolené dočasně přerušila živnost.

Do deníku si můžete zaznamenat všechno důležité a zároveň nestrávit psaním příliš mnoho času, který můžete strávit něčím jiným. Třeba povídáním si s ostatními zajímavými poutníky nad poutnickým menu a sklenkou vína 🙂

Jak to funguje?

Do emailu vám přijde odkaz na PDF dokument, ve kterém je návod, které stránky dokumentu si máte vytisknout a jak a potom vytištěné stránky svázat dohromady, aby z nich vznikl váš vlastní Minimalistický Camino deník.

Co k tomu budete potřebovat?

  • 1 barevný papír formátu A4 na desky deníku – vyberte takovou barvu, aby na papíře byl vidět černý tisk a aby se na něj dalo psát propiskou)
  • bílý papír formátu A4 – počet stran podle toho, na kolik dní plánujete vaši pouť (jeden papír je potřeba na 4 dny putování)
  • sešívačka s dlouhým ramenem nebo jehla a pevná nit/bavlnka na svázání papírů k sobě (videonávod zde)
  • tiskárna (stačí s černobílým tiskem)

Jak bude deník vypadat?

Deník bude mít formát A5.

Na přední straně desek je jeden minimalistický obrázek. Na vnitřní straně desek najdete několik kolonek, do kterých si můžete napsat údaje o sobě (pro případ ztráty deníku) a informace o cestě na začátek vaší pouti (čísla letů, časy atd.). Na zadní straně desek si do kolonek můžete vyplnit shrnující údaje o pouti a informace o cestě zpět domů. To všechno bude vytištěné na barevném papíře, který bude tvořit desky deníku.

Uvnitř deníku bude každá strana A5 věnovaná jednomu dni putování. Všechny strany jsou stejné. Na každé straně najdete:

  •  kolonky na vyplnění základních údajů o daném dni (celkem 6 kolonek),
  •  8 témat, ke kterým si můžete stručně napsat vaše zážitky
  •  prostor pro další poznámky.

Na kolik vás deník vyjde?

Deník vás vyjde pouze na 20 Kč (nebo €0.80). Kvůli nízké ceně ho ale lze koupit pouze společně s eBookem Pouť do Santiaga: Podrobný návod, jak se připravit. Samostatně ho bohužel neprodávám, protože bych zaplatila různým prodejním aplikacím (které používám) více, než je cena deníku.

!!! EBook je momentálně stažený z prodeje, protože jsem z důvodu mateřské dovolené dočasně přerušila živnost.