Kdo jsem a proč jsem začala psát blog?

Milé čtenářky/milí čtenáři, ahoj, všechny vás vítám na mém blogu.

Ráda bych se vám na začátek krátce představila. Jmenuju se Ada a bydlím v jednom malém českém městě v krásné kopcovité krajině nedaleko hor.

Kromě putování do Santiaga de Compostela, což bude hlavním tématem blogu a vlastně i celých webových stránek, jsou mými koníčky:

  • běžky
  • běhání (nejlépe) ve tmě a dešti
  • chození (nejlépe) za světla a sucha
  • slow travel
  • angličtina
  • španělština
  • němčina (toto není vtip)

Mám dvě malé děti, se kterými nejraději trávím čas v lese, protože mi takto strávený čas připadá smysluplnější, než čas strávený v (pro mě) stresujícím prostředí města. Zastávám názor, že neexistuje špatné počasí, jenom špatné oblečení. Jsem tak trochu lesana a moje starší dítě chodí (vypadá to, že dobrovolně a rádo) do lesní školky.

A proč jsem se tedy rozhodla začít psát blog?

Prvním důvodem je, že ráda píšu a ráda sdílím svoje historky z cest a ze života. Protože jsem introvertka, lépe se mi zážitky sdílí psanou formou.

Druhým důvodem je, že mám spoustu zkušeností s poutí do Santiaga de Compostela a myslím si, že by bylo fajn je sdílet. O pouti do Santiaga de Compostela je mezi lidmi sice už poměrně dost informací, ale myslím, že někomu by mohla vyhovovat právě ta moje forma sdílení. Spousta žen si také stále není jistá tím, jak (a jestli vůbec) pouť vlastně zrealizovat.

Třetím důvodem je, že po skoro pěti letech na mateřské jsem měla nutkavou potřebu vytvořit nějaký nový kreativní projekt, který by byl jenom můj a který by mi dokázal pravidelně dobíjet energii. Což si myslím, že psaní blogu a eBooků (třeba TOHOTO nebo TOHOTO) o pouti do Santiaga bude splňovat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *