Kdo jsem a proč jsem začala psát blog?

Milé čtenářky/milí čtenáři, ahoj, všechny vás vítám na mém blogu.

Ráda bych se vám na začátek krátce představila. Jmenuju se Ada a bydlím v Lomnici nad Popelkou, malém českém městě v krásné kopcovité krajině na hranici Podkrkonoší a Českého Ráje.

Kromě putování do Santiaga de Compostela, což bude hlavním tématem blogu a vlastně i celých webových stránek, jsou mými koníčky:

  • běžky
  • běhání (nejlépe) ve tmě a dešti
  • chození (nejlépe) za světla a sucha
  • slow travel
  • angličtina
  • španělština
  • němčina (toto není vtip)
  • paličkování

Mám dvě malé děti, kterým říkám minipoutníci a se kterými nejraději trávím čas v lese, protože mi takto strávený čas připadá smysluplnější, než čas strávený v (pro mě) stresujícím prostředí města. Zastávám názor, že neexistuje špatné počasí, jenom špatné oblečení. Jsem tak trochu lesana a moje děti chodí (dobrovolně a rády) do lesní školky. 

V květnu k nám do rodiny přibude třetí minipoutník 🙂

A proč jsem se tedy rozhodla začít psát blog?

Prvním důvodem je, že ráda píšu a ráda sdílím svoje historky z cest a ze života. Protože jsem introvertka, lépe se mi zážitky sdílí psanou formou.

Druhým důvodem je, že mám spoustu zkušeností s poutí do Santiaga de Compostela a myslím si, že by bylo fajn je sdílet. O pouti do Santiaga de Compostela je mezi lidmi sice už poměrně dost informací, ale myslím, že někomu by mohla vyhovovat právě tato moje forma sdílení. Spousta lidí si také stále není jistá tím, jak (a jestli vůbec) pouť vlastně zrealizovat, jak se na ni připravit, zabalit, jak ji naplánovat. V tomto vám ráda pomůžu.

Třetím důvodem je, že po více než pěti letech na mateřské jsem měla nutkavou potřebu vytvořit nějaký nový kreativní projekt, který by byl jenom můj a který by mi dokázal pravidelně dobíjet energii. Což si myslím, že psaní blogu a eBooků (třeba TOHOTO nebo TOHOTO) o pouti do Santiaga bude splňovat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *